25 Aralık 2013 Çarşamba

SOKAKLARDAN İLHAM ALIN

Moda haftaları tam gaz devam ediyor! Modaya yön veren markalar gelecek yazı podyumlara taşırken, yeni koleksiyonları için sokaklardan ilham almayı ihmal etmiyor. New York sokakları ise moda haftasının büyüsünü hala üstünde taşıyor.
1. NEW YORK
Çabasız şıklığı tanımlayacak en iyi kombin ile karşınızdayız! Kendinizi sanki sabahlıkla evinizde keyif yapar gibi hissedeceğiniz kırık beyaz elbiseye bizden tam puan! En sade ve en feminen haliyle siyah stiletto, güçlü ve kendinden emin bir imaj çizerken; minimal gözlükler gücünüze güç katıyor.


2. İSTANBUL
İstanbul sokakları sıcak tonlarla güneşin tadını çıkartmaya devam ediyor. Sonbaharda da vazgeçemediğimiz çiçekler, bol kesim pantolonların üzerinde daha da büyük açıyor.
Dikkatleri üzerine toplayan renkli saten bluz, ön bölümü pantolon içerisinde, arkası dışında kullanıldığında daha trendi bir görünüm yaratıyor.


3. PARİS
Oryantalist desenler pijama trendiyle buluşuyor, size sokaklarda salına salına yürümek kalıyor! Göğüs dekoltesiyle feminen vurguyu fazlasıyla yapan bluzunuzu pantolonun içine sokun, kemer kullanarak hatlarınızı öne çıkartın. Elinize alacağınız şık bir clutch çanta ile yatağın değil, partilerin yolunu tutun! Evde giydiklerinize göz atmayı da ihmal etmeyin; pijama trendine kendi yorumunuzu katabilirsiniz, neden olmasın?


4. STOCKHOLM
Kıyafetlerle buluşan pudra tonları, Stockholm’un soğuk havasını yumuşatıyor. Gül kurusu rengindeki uzun elbisenin güllerle işlenen etek kısmı zarafet dersi veriyor. Deri sandalet ve deri çanta ile kombinlenen elbise günlük şıklığın tarifini çok iyi yapıyor.
0 yorum:

Yorum Gönder