25 Aralık 2013 Çarşamba

YILBAŞINA UYGUN MAKYAJLAR!Podyumlardan gecelere taşınan metalik göz makyajının etkisini fazlasıyla hissedeceksiniz. Gözlere odaklanan bu makyajda cilt ve dudaklar geri planda tutularak parlak pigmentlerle yapılmış göz makyajı ön planda tutuluyor. Alt kirpik diplerine de farı dağıtarak göz makyajınızı daha da güçlendirebilirsiniz.

Mat ve kırmızı dudakların birinciliği kaptığı kış sezonuna romantik bir görüntü hakim. Göz makyajınızda toprak tonlarını kullanarak kırmızıyla olan uyumunu yakalayabilirsiniz. Yanaklarınızda da toprak gölgeler kullanarak yüz hatlarınızı ortaya çıkaran güçlü bir makyaja imza atabilirsiniz.

Toprak tonlarının baskın olduğu bir makyajla doğal, aynı zamanda çok etkili bir görüntü yakalayarak gecenin yıldızı olmak ister
misiniz? İhtiyaç listeniz; bakır tonlarında bir far, açık kahve bir ruj, bronz allık ve tabii ki maskaranız. Bu birbiriyle uyum içindeki renklerin gücünü birleştirin ve makyajınızdaki etkiyi ortaya çıkarın.

Tüm kusurları kapatılmış pürüzsüz bir ten, bronz dokunuşlarla renklendirilmiş gözler ve bordo dudaklar gece makyajının en iddialı üçlüsünü oluşturuyor. Işıltılı toz bir farla gözlerinize buğulu bir görüntü katın ve dilediğiniz bordo ruju fırça yardımıyla hatasız bir
şekilde sürün. İsterseniz birkaç ruj rengini birden karıştırarak hayalinizdeki rengi yakalayabilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder